Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні на 30% впали темпи будівництва житла

Попит на квартири різко впав, ціни не зростають, темпи будівництва сповільнилися. Фото: spssrl.org

Попит на квартири різко впав, ціни не зростають, темпи будівництва сповільнилися. Фото: spssrl.org

Обсяги будівництва житла в Україні в січні — листопаді 2021 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 17,9%. Зокрема, в листопаді будівництво житла збільшилося на 3,5%, що набагато нижче, ніж у жовтні, коли спостерігалося зростання на 29,1%.

За останніми даними Державної служби статистики, із січня по листопад 2021 року в будівельній галузі зафіксовано зростання на 0,3%, в листопаді — падіння на 1,4%.

У січні — листопаді 2021 року українські підприємства завершили будівельних робіт на 198,8 млрд гривень. Нове будівництво становило 32,3% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, ремонт (капітальний і поточний) — 42,6%, реконструкція і технічне переоснащення — 25,1%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У 2020-му обсяги будівництва в Україні порівняно з 2019 роком зросли на 4%. Водночас будівництво житла скоротилося на 18,5%.

Раніше The Page повідомляло про будівельний бум в Україні: на жовтень на первинному ринку продавалося житло в 1700 нових житлових комплексах. Найбільше новобудов зведено в Києві, Київській області та Львові, заявив співзасновник порталу ЛУН Андрій Міма.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У I півріччі 2022 року ціни на квартири як на первинному, так і на вторинному ринках у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові можуть зрости на 5 — 7%.

Таке зростання прогнозують експерти Асоціації фахівців із нерухомості (рієлторів) України за умови збереження контрольованої пандемійної ситуації та відносної економічної стабільності в країні.

Коментарі

Всі новини