Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Заступник міністра охорони здоров'я України вважає російську вакцину «Супутник V» небезпечною

Російську вакцину «Супутник V» в МОЗ назвали небезпечною. Фото: УНІАН

Російську вакцину «Супутник V» в МОЗ назвали небезпечною. Фото: УНІАН

Заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер не вважає безпечними вакцини, які не сертифіковано в Україні та світі, зокрема російську «Супутник V» (Sputnik V).

У коментарі The Page він наголосив, що всі вакцини, якими роблять щеплення в Україні, є безпечними, і їх використовує весь цивілізований світ.

«Коли говорять, що індійська якась не така, мене це дивує, адже Індія – це серйозний фармвиробник, і технології цього заводу є одними з найпросунутіших у світі. У мене виникає питання до інших вакцин, які в Україні не сертифіковано. Я вважаю, там намішано все що можна», — пояснив заступник міністра.

Відповідаючи на запитання, чи мав він на увазі «Супутник V», Кучер відповів таке: «Зокрема і його. Такі речі я навіть розглядати не хочу».

Заступник міністра також зазначив, що в Україні була шалена кампанія з дискредитації Міністерства охорони здоров'я, до якої приєдналася велика кількість політики.

Quote«Нам підсовували «Супутник», боти постійно постили різні фейки про вакцинацію. Це серйозний світовий ринок. Це вплив Росії зокрема. І я радий, що ми із цим впливом впоралися. Я пишаюся тим, що Україна має можливість вакцинуватися тим, що є в цивілізованих країнах», — резюмував він.

Нагадаємо, українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини