Ярославському пригрозили санкціями через скандал навколо «Мотор Січі» — джерело в ОП

Ярославському пригрозили санкціями через скандал навколо Мотор Січі.Фото: УНІАН

Ярославському пригрозили санкціями через скандал навколо Мотор Січі.Фото: УНІАН

В Офісі президента розглядають можливість введення санкцій проти Олександра Ярославського через конфлікт, пов'язаний із компанією «Мотор Січ».

Про це The Page розповіло джерело в Офісі президента.

Ярославського вже попередили, що вслід за санкціями проти китайської компанії Skyrizon, яка володіє 56% «Мотор Січі», він може зіштовхнутися із заходами проти нього особисто. Саме Ярославський виступив партнером китайської сторони в угоді.

Telegram Logo

Зокрема, зовсім не радіє своїм зв'язкам із китайцями й почесний президент компанії В'ячеслав Богуслаєв.

За словами співрозмовника The Page, сторони вирішують, як вийти з ситуації. Однак єдиний, хто все ще думає, що санкції нічого не значать, — сам Ярославський.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Група DCH Олександра Ярославського разом із китайськими акціонерами «Мотор Січі» планували провести позачергові збори акціонерів 31 січня цього року, щоб змінити наглядову раду компанії. Ініціатори зборів стверджували, що їх підтримують власники 80% акцій «Мотор Січі». СБУ 31 січня проводила на місці заявлених зборів слідчі дії.

При цьому Ярославський оголосив про набір менеджменту для «Мотор Січі».

Перед цим президент Володимир Зеленський запровадив рішення РНБО про введення санкцій стосовно громадянина Китаю Ван Цзина та ряду китайських компаній, акціонерів «Мотор Січі».

Акції «Мотор Січі» знаходяться під арештом з квітня 2018 року за клопотанням слідчого СБУ з метою збереження речових доказів у порушеній в липні 2017 року кримінальній справі.

Зокрема, Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку відкрила справу проти організаторів ІК Dragon Capital за спробу організації загальних зборів акціонерів «Мотор Січі», яка не відповідала законодавству.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини