DCH Ярославського набирає менеджмент для «Мотор Січі»

Група компаній DCH Олександра Ярославського проведе конкурсний відбір на керівні посади авіабудівного підприємства «Мотор Січ».

Про це йдеться на спеціальному сайті з позачергових зборів акціонерів компанії «Мотор Січ», яке пройде 31 січня 2021 року.

DCH оголосила перелік наступних 11 вакансій:

 1. Директор з розвитку та інвестицій (включаючи розвиток продукції);
 2. Директор з маркетингу і торгівлі;
 3. Директор з виробництва;
 4. Директор з якості та сертифікації;
 5. Директор із закупівель і логістики;
 6. Директор з інфраструктури та будівництва (включаючи функції головного інженера);
 7. Директор з економіки та фінансів;
 8. Директор з корпоративних прав і правових питань;
 9. Директор з безпеки;
 10. Директор із соціального розвитку і зв'язків із громадськістю;
 11. Директор з персоналу.
Telegram Logo

Серед вимог до претендентів — вища академічна освіта з основних компетенцій посади, загальний стаж роботи не менше 15 років, наявність досвіду роботи на керівних посадах у сфері основних компетенцій на посаді не менше 5 років і бездоганна ділова репутація.

Термін подачі документів на участь у конкурсному відборі встановлений до 21 березня 2021 року включно. Документи потрібно подавати електронною поштою: [email protected] Конкурсний відбір почнеться з 05.04.2021.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Група DCH гарантує конфіденційність усім претендентам, які подали заявки на участь в конкурсі. Конкурсний відбір проводитиметься в закритому форматі», — уточнюється в повідомленні.

У повідомленні говориться, що позачергові збори акціонерів 31 січня 2021 року ініціюються і підтримуються акціонерами більше 80% акцій «Мотор Січі».

Відзначимо, що Ярославський не є співвласником «Мотор Січі». Антимонопольний комітет України три рази повертав без розгляду заявку компанії Skyrizon і DCH Олександра Ярославського на покупку контрольного пакету акцій компанії.

На початку грудня китайські інвестори направили до міжнародного арбітражу інвестиційний спор із метою стягнення з держави Україна збитків, який оцінили в $3,5 млрд.

«Мотор Січ» — авіабудівне підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві газотурбінних двигунів для військової та цивільної авіації, модернізації вертолітної техніки. Також виробляє промислові установки наземного застосування: газотурбінні електростанції, агрегати для транспортування газу, теплоенергокомплекси.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини