Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Долітались. «Мотор Січ» зупинила виробництво, працівників відправили «в простій» — ЗМІ

Фото: пресслужба «Мотор Січі»

Фото: пресслужба «Мотор Січі»

Підприємство «Мотор Січ» призупиняє роботу, відправляючи частину своїх працівників «у простій» до кінця листопада. Про це пише місцеве видання «Запорізькі вісті» з посиланням на працівників «Мотор Січі», які вже ознайомилися з відповідним наказом керівництва.

Так працюватиме підприємство з 16 листопада у зв’язку з епідемічною ситуацією, яка погіршилася. З цієї дати і до кінця місяця працівники «Мотор Січі» отримуватимуть 2/3 від окладу або тарифної ставки. Ба більше, у «простій» відправлять співробітників відділів та управлінь, неосновних служб цехів, а також тих, кому більше 60 років.

«24 канал» зі свого боку пише, що за даними експертів, таке рішення керівництво ухвалило через складну економічну ситуацію на підприємстві. Так, 2019 рік «Мотор Січ» закінчила з чистим збитком у майже 533 млн грн, перший квартал — зі збитком 219 млн грн, а через погіршення економічної ситуації за два останніх роки підприємство залишили понад 4,5 тисячі співробітників, а всього за час нестабільної ситуації — майже 8 тис. співробітників.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас видання нагадує, що «Мотор Січчю» зараз керує почесний президент В'ячеслав Богуслаєв, незважаючи на те, що такої посади в штатному розписі немає. Ба більше, підприємством досі керують топменеджери, яких він призначив у 2015 році перед продажем контрольного пакета китайським інвесторам (до того моменту і від приватизації Богуслаєв був власником). Акціонери не проводять збори вже декілька років через те, що акції «Мотор Січі» арештував суд, а тому вони не можуть змінити менеджмент.

Контекст. Раніше «Мотор Січ» зупинила виробництво на відокремленому підприємстві Волочиський машинобудівний завод (ВМЗ) у Хмельницькій області через спалах COVID-19. Тоді діагноз підтвердився у 65 співробітників заводу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини