АМКУ відмовив Ярославському в купівлі компанії «Мотор Січ»

Антимонопольний комітет України не прийняв до розгляду заявку групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського на купівлю понад 25% акцій авіабудівної компанії «Мотор Січ».

Як повідомляє DCH, АМКУ у відмові спирається на дрібниці, які не мають відношення до профільного виду діяльності компанії «Мотор Січ».

Це стосується наявності в обох компаній дочірніх підприємств у медичній галузі: «Клініка Мотор-Січ» і «Медичний центр «Наша надія», а також у фінансовому секторі – «Фірма Мотор-Дилер». З боку DCH – «Девелопмент Констракшн Холдинг», «Компанія з управління активами «Герітідж інвестмент менеджмент» і банк «Кредит Дніпро».

Telegram Logo

Цікавість АМКУ також розширилась на можливість використання агротехнічних виробів «Мотор Січі». Це картоплесаджалки, картоплекопалки, борони, плуги, культиватори, косарка роторна навісна як навісне обладнання для тракторів виробництва «ХТЗ» у складі групи DCH.

«Згідно з чинним законодавством повернення заявки не позбавляє заявника права звернутися до Антимонопольного комітету України повторно», — зазначила група в релізі.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше DCH заявила про домовленість із китайською Beijing Xinwei Technology Group про спільну діяльність з розвитку українського авіабудування, з компанією «Мотор Cіч» зокрема. Компанії подали спільну заяву в АМКУ на купівлю підприємства. DCH претендує на блокпакет у складі понад 25% акцій.

«Мотор Січ» — виробник двигунів для авіаційної техніки та промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію до понад 100 країн світу.

DCH контролює активи в будівництві та девелопменті: ТРЦ «Караван Megastorе» у Києві, Харкові та Дніпрі, готель Kharkiv Palace, ЖК «Воздвиженка». У фінансовому секторі група володіє страховою компанією «ІНГО». У промисловості група володіє ХТЗ, рудником «Суха Балка» та Дніпровським метзаводом. Також в її портфелі є ряд інфраструктурних об'єктів — міжнародний аеропорт «Харків» і регбійний клуб «Олімп».

DCH претендує на аеровокзальний комплекс міжнародного аеропорту «Дніпро», «Завод «Електроважмаш» (Харків) і «Харківобленерго». DCH перебуває у власності олігарха Олександра Ярославського.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини