Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У МАУ розповіли, як загроза повномасштабної війни вплине на ціну квитків

Як загроза війни вплине на ціну квитків МАУ. Фото: Kevin Woblick / Unsplash

Як загроза війни вплине на ціну квитків МАУ. Фото: Kevin Woblick / Unsplash

Українська авіакомпанія МАУ, що належить Ігорю Коломойському, не очікує суттєвого зростання цін на авіаквитки у зв’язку з проблемами зі страхуванням через загрозу повномасштабного російського вторгнення в Україну. Про це повідомив директор МАУ Євген Дихне під час брифінгу, передає тижневик «НВ».

Quote«Одна із суттєвих умов зміни страхування — подорожчання послуги страхування з огляду на ризики. Тому це позначається певним чином на вартості квитків», — пояснив Дихне.

Проте він додав, що вартість перельотів завжди визначається попитом і пропозицією, «тому суттєвого зміщення в бік подорожчання квитків не буде».

Також директор авіакомпанії повідомив, що жодних додаткових рейсів МАУ сьогодні не планує.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми збільшили ємності на тих рейсах, які виконувалися на флоті меншої ємності. Натепер наша спільна робота з KLM для пересадки в Амстердам з Air France у Парижі. Туди щодня літають наші рейси, пасажири забезпечені стикуванням між двома компаніями для можливості виконувати по всій Європі перельоти», — зазначив Дихне.

За його словами, компанія також виконує рейси до Мюнхена, Лондона, Праги, Барселони, Ларнаки, Мілана.

Quote«Європейські напрямки досить добре забезпечені сьогоднішніми нашими перельотами... Нині попит на ринку забезпечений нашими рейсами. Ми не бачимо серйозної загрози, що попит не буде забезпечений», — додав директор МАУ.

Контекст. 12 лютого провідні іноземні страхові компанії повідомили українським авіаперевізникам і власникам повітряних суден про те, що протягом 48 годин вони припиняють страхування польотів літаків у повітряному просторі України. Лізингодавці, відповідно, стали вимагати повернути судна до ЄС.

Підписуйтесь на нас в Google News!

МАУ відправила частину літаків до аеропортів Європи на зберігання, оскільки отримала офіційне повідомлення від страхових компаній про припинення страхування польотів літаків у повітряному просторі України.

13 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення Міністерству інфраструктури із резервного фонду 16,6 млрд грн для гарантування безпеки польотів у повітряному просторі країни. Виділені кошти покривають страхові випадки щонайменше 23 повітряних суден.

Українська авіакомпанія Bees Airline була змушена відправити до Франції всі літаки. Тепер її рейси виконують МАУ та Windrose. Низка європейських авіакомпаній, зокрема Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss International Air Lines, SAS, Air France, Vueling скасували рейси до України.

Коментарі

Всі новини