Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Bees Airline виводить літаки з України до деескалації

Bees Airline виводить літаки з України. Фото: facebook.com/bees.aero

Bees Airline виводить літаки з України. Фото: facebook.com/bees.aero

Авіакомпанія Bees Airline у понеділок, 14 лютого, на вимогу лізингодавця перегнала один літак до Франції та протягом 15 — 16 лютого має перегнати решту літаків. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

Quote«На жаль, незважаючи на продовження дії страхових полісів на повітряні судна, виділення коштів із резервного фонду державного бюджету для гарантування безпеки польотів у повітряному просторі України та відсутність заборони з боку Державної авіаційної служби України та іноземних авіаційних влад, власники літаків лізингові компанії вимагають перебазування всіх літаків за межі України», — заявили в Bees Airline.

В авіакомпанії кажуть, що, за інформацією лізингодавця, їм повернуть літаки за умови деескалації ситуації, пов'язаної з військовими ризиками.

Quote«Наразі, незважаючи на обставини, Bees Airline спільно з партнерами продовжує свою операційну діяльність та виконує авіарейси з міжнародних аеропортів: Київ, Бориспіль, Львів та Одеса. У зв'язку з цими форс-мажорними обставинами ми звертаємося до всіх пасажирів поставитися до можливих затримок і змін у розкладі рейсів із розумінням», — ідеться в повідомленні.

Якщо зміна розкладу не влаштовує пасажира, авіакомпанія готова запропонувати зміну дати вильоту без додаткової плати.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. 12 лютого провідні іноземні страхові компанії повідомили українським авіаперевізникам і власникам повітряних суден про те, що протягом 48 годин вони припиняють страхування польотів літаків у повітряному просторі України. Лізингодавці, відповідно, стали вимагати повернути судна до ЄС.

13 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення Міністерству інфраструктури із резервного фонду 16,6 млрд грн для гарантування безпеки польотів у повітряному просторі країни. Виділені кошти покривають страхові випадки для щонайменше 23 повітряних суден.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За інформацією агентства «Інтерфакс-Україна», авіакомпанія SkyUp подала в списку сім літаків Boeing 737-800, авіакомпанія Bees Airline — чотири такі самі літаки. Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) подала список із 12 суден: чотири Embraer ERJ 190-100, шість Boeing 737-800 і два Boeing 737-900ER.

Коментарі

Всі новини