Facebook Pixel

Якщо війна. У КМДА розповіли, як працюватиме метро та ходитиме інший транспорт

На випадок вторгнення Росії Київська міська держадміністрація розробила мобілізаційний план. Він, зокрема, передбачає і те, як працюватиме в таких умовах столичний транспорт — наземний і підземний.

Як розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор, метрополітеном зможуть користуватися винятково співробітники підприємств критичної інфраструктури двічі на день. Потяги курсуватимуть зранку та ввечері по 3 години. Решту доби приміщення метрополітену використовуватимуться як укриття.

Quote«Він (метрополітен — The Page) забезпечений спеціальними приміщеннями для дотримання мінімальної гігієни та потреб людей. Водночас метрополітен має автономне електричне живлення, артезіанські свердловини та фільтровентиляційні установки для очищення повітря. Кожна станція облаштована герметизувальними затворами», — зазначив посадовець.

Він додав, що нині на кожній станції є дефібрилятори, а на касах і поліцейських постах — аптечки.

Червона гілка метро в разі надзвичайної ситуації не працюватиме. Проте в КМДА уточнили, що жителі лівобережної частини столиці зможуть евакуюватися на автобусах до підземної частини метрополітену.

Наземний транспорт у Києві працюватиме залежно від ситуації та розпоряджень влади.

Quote«Для забезпечення життєдіяльності міста роботу магістральних маршрутів громадського транспорту буде збережено. Робота маршрутів із невеликим пасажиропотоком може бути зупинена. Вивільнений рухомий склад може бути задіяний для інших потреб, визначених мобілізаційним завданням», – розповів Кандибор.

Контекст. З огляду на посилення російської агресії Київ уже збільшив генерацію енергії на ТЕЦ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉