Facebook Pixel

WSJ: Boeing призупинить виробництво 737 MAX

Компанія Boeing схиляється до припинення виробництва літаків 737 MAX через те, що терміни його повернення в експлуатацію затягуються, а призупинення польотів триватиме майже рік, пише The Wall Street Journal із посиланням на свої джерела.

Федеральне управління цивільної авіації (FAA) знову дозволить польоти лайнерів 737 MAX і схвалить програму підготовки пілотів не раніше лютого, що на два місяці пізніше, ніж планувала Boeing, адже компанія недостатньо швидко передавала інформацію, необхідну регулятору для сертифікації літака.

Контекст

  • У жовтні 2018 року Boeing 737 індонезійської компанії Lion Air впав у Яванське море. Тоді загинуло 189 осіб.
  • В Ефіопії 10 березня розбився пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії Ethiopian Airlines. Він летів у Найробі, Кенія. На борту були громадяни більше 30 країн — 149 пасажирів і 8 членів екіпажу. Всі вони загинули.
  • Після цього багато країн, включаючи Росію, США та держави Євросоюзу, призупинили експлуатацію літаків цієї серії з міркувань безпеки.
  • Останні 55 років Boeing 737 був найбільш популярним літаком у світі, однак до кінця жовтня він отримав 15,1 тис. замовлень на будівництво літаків, тоді як його конкурент Airbus A320 — 15,2 тис.
  • Наприкінці листопада авіакомпанії Boeing заборонили видавати сертифікати льотної придатності на літаки 737 MAX. Тепер їх можна отримати лише в авіаційної влади країни.

Коментарі

Всі новини