Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Boeing 737 вперше за 55 років втратив статус літака, що найбільше продається

Автор

Airbus A320 витіснив свого конкурента — Boeing 737 – з першого місця в рейтингу найбільш продаваних літаків у світі. Тепер американський концерн посідає другу сходинку, пише видання Business Insider з посиланням на звіти про продажі лайнерів.

Протягом станніх 55 років Boeing 737 був найбільш продаваним літаком у світі, однак до кінця жовтня він отримав 15,1 тис. замовлень на будівництво літаків, а його конкурент — 15,2 тис.

Європейський авіаконцерн за останні кілька років скорочував розрив з Boeing за показником продажів, але обігнати американський авіаконцерн йому вдалося завдяки проблемам американської корпорації з Boeing 737.

У другому кварталі цього року, як порівняти з першим, Boeing відзвітував про скорочення поставок літаків моделі 737 більш ніж удвічі.

Загалом з початку року концерн поставив 239 комерційних літаків, в той час як на другий квартал припали поставки лише 90 з них.

Контекст

  • У жовтні 2018 року Boeing 737 індонезійської компанії Lion Air впав у Яванське море. Тоді загинуло 189 осіб.
  • В Ефіопії 10 березня розбився пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії Ethiopian Airlines. Він летів в Найробі, Кенія. На борту були громадяни понад 30 країн — 149 пасажирів і 8 членів екіпажу. Всі вони загинули.
  • Після цього багато країн, зокрема Росія, США та держави Євросоюзу, призупинили експлуатацію літаків цієї серії задля безпеки.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини