Facebook Pixel
IT

Wirex залучила $15 млн і планує спрямувати їх на розвиток R&D в Україні

Британська фінтех-компанія Wirex, яка в грудні 2021 року запустила продукт в Україні, оголосила про залучення $15 млн інвестицій. Хто виступив інвесторами в оголошеному раунді, не розкривається. Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на представників компанії.

Зазначається, що залучені кошти буде спрямовано на розвиток українського R&D-центру. Компанія має намір залучити українських розробників задля створення нових функцій для фінтех-продуктів і масштабування платіжних сервісів після нещодавнього запуску продукту в США. На час виходу матеріалу над продуктом уже працюють понад 250 IT-фахівців з України.

Quote«На початку лютого ми успішно запустили наш продукт Wirex App у США. Як наслідок — залучене фінансування ми використаємо для інвестицій у людей, бізнес-процеси та розвиток продуктів задля активного масштабування нашої діяльності», – прокоментував співзасновник Wirex Павло Матвєєв.

У Wirex зазначили, що $15 млн інвестицій – проміжний етап фінансування перед наступним раундом серії B у розмірі $60 — 80 млн. Його запланували на 2022 рік, очікуючи, що інвестиції значно підвищать вартість компанії.

CTO і голова Wirex R&D Руслан Колодяжний зазначив, що Wirex шукає «професійних девелоперів і IT-фахівців» з усієї України на віддалений формат роботи над продуктами компанії. Компанія планує розроблення нового функціоналу, зокрема розвиток платіжних, трейдингових інструментів, інтеграцію нових блокчейн-протоколів, DeFi-застосунків і масштабування продукту на нових ринках.

Wirex — британська фінтех-компанія з головним офісом у Лондоні, заснована Павлом Матвєєвим і Дмитром Лазаричевим у 2014 році. У грудні 2021 року Wirex вийшла на ринок України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉