Facebook Pixel
IT

Grammarly залучила $200 мільйонів інвестицій і стала «декакорном»

Grammarly збільшила оцінку до $13 млрд. Фото: Flickr

Grammarly збільшила оцінку до $13 млрд. Фото: Flickr

Українська IT-компанія Grammarly, яка розробила однойменний софт для перевірки англійської граматики, залучила $200 млн інвестицій та отримала оцінку понад $13 млрд. Завдяки цьому вона офіційно перейшла в категорію «декакорнів» (компаній із капіталом понад $10 млрд), пише TechCrunch.

Інвесторами в цьому раунді виступили Baillie Gifford, Gerenal Catalyst та низка фондів під управлінням BlackRock.

Залучені кошти підуть на продовження інвестування у свої технології штучного інтелекту. Компанія також планує продовжити удосконалювати власні технології оброблення природної мови та машинного навчання, щоб надавати користувачам персоналізований зворотний зв'язок.

Telegram Logo

Контекст. Попередній раунд фінансування Grammarly відбувся у жовтні 2019 року. Тоді компанія залучила $90 млн і стала «єдинорогом».

Компанію Grammarly заснували Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер у 2009 році. У ній працюють уже понад 600 співробітників у трьох містах: Києві, Нью-Йорку та Сан-Франциско. Прибуток стартап почав приносити майже відразу після запуску, а стрімко розвиватися — після випуску безкоштовної версії Grammarly, сервісу перевірки англійської граматики. Завдяки останньому раунду фінансування всі троє засновників стали доларовими мільярдерами.

Коментарі

Всі новини