Facebook Pixel
IT

Grammarly залучила $200 мільйонів інвестицій і стала «декакорном»

Українська IT-компанія Grammarly, яка розробила однойменний софт для перевірки англійської граматики, залучила $200 млн інвестицій та отримала оцінку понад $13 млрд. Завдяки цьому вона офіційно перейшла в категорію «декакорнів» (компаній із капіталом понад $10 млрд), пише TechCrunch.

Інвесторами в цьому раунді виступили Baillie Gifford, Gerenal Catalyst та низка фондів під управлінням BlackRock.

Залучені кошти підуть на продовження інвестування у свої технології штучного інтелекту. Компанія також планує продовжити удосконалювати власні технології оброблення природної мови та машинного навчання, щоб надавати користувачам персоналізований зворотний зв'язок.

Контекст. Попередній раунд фінансування Grammarly відбувся у жовтні 2019 року. Тоді компанія залучила $90 млн і стала «єдинорогом».

Компанію Grammarly заснували Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер у 2009 році. У ній працюють уже понад 600 співробітників у трьох містах: Києві, Нью-Йорку та Сан-Франциско. Прибуток стартап почав приносити майже відразу після запуску, а стрімко розвиватися — після випуску безкоштовної версії Grammarly, сервісу перевірки англійської граматики. Завдяки останньому раунду фінансування всі троє засновників стали доларовими мільярдерами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉