Facebook Pixel

Інвесторам сподобалася нова назва Facebook, акції компанії пішли вгору

Волл-стріт, можливо, ще точно не знає, що таке метавсесвіт, про створення якого з літа розповідає Марк Цукерберг, але інвесторам, схоже, ідея все одно до вподоби. На новинах про ребрендинг Facebook акції техногіганта пішли вгору.

фб-r0.png

Одразу після виступу Цукерберга та оголошення ним нової назви акції підскочили майже на 4%. Папери компанії закрилися з підвищенням на 1,51% до $316,92. Мільярдер додав, що з 1 грудня Facebook почне торгівлю під новим біржовим тікером MVRS.

Ринкова капіталізація технології імперії Цукерберга наразі становить $893,5 млрд. Власні статки засновника Facebook (Meta), за даними Bloomberg Billionaires Index, наразі становлять $118 млрд (+$1,75 млрд), він посідає сьому сходинку рейтингу найзаможніших людей у світі.

Контекст Про те, що Facebook планує провести ребрендинг, стало відомо 20 жовтня. Щодо метавсесвіту, то свою ідею про її створення та бачення Цукерберг розкрив у липні 2021 року. Концепція проєкту передбачає створення цифрового світу, у якому люди матимуть змогу взаємодіяти між собою за допомогою окулярів віртуальної реальності.

Пізніше стало відомо, що для створення метавсесвіту компанія оголосила про набір 10 тис. високоспеціалізованих інженерів із країн ЄС протягом наступних п'яти років, а витратити на це вона має намір $10 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉