Facebook Pixel

Virgin Galactic відкрила продаж квитків до космосу. Ціна питання — $450 тисяч

Американська Virgin Galactic, започаткована британським підприємцем Річардом Бренсоном, оголосила, що вже відсьогодні почне продавати квитки на суборбітальні космічні польоти. Починаючи з 16 лютого будь-хто може забронювати собі місце на космоплан компанії, пише The Verge.

Вартість квитка стартує від $450 тис. за штуку. Зарезервувати його можна за допомогою депозиту $150 тис., а решту сплатити перед самим польотом. Ціна, окрім самої мандрівки до космосу, передбачає декілька днів навчання та підготовки.

Космічні туристи літатимуть на борту ракетного корабля компанії SpaceShipTwo Unity. Польоти здійснюватимуться з космодрому «Америка» в Нью-Мексико. Загалолом подорож триватиме близько 90 хвилин. Пасажири підійматимуться на висоту понад 50 миль (80,5 км), де протягом 4 хвилин перебуватимуть у стані невагомості.

Контекст. Засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон літав у космос 11 липня. Політ тривав майже дві години та закінчився успішно. Корабель Unity-22 піднявся на висоту 80 км. Крім Бренсона на борту перебували два пілоти та ще три фахівці.

Конкурент британського мільярдера Джефф Безос подорожував до космосу 20 липня на кораблі New Shepard, який побудувала його компанія Blue Origin. Політ тривав 11 хвилин.

16 вересня приватна аерокосмічна компанія Ілона Маска SpaceX запустила на орбіту першу цілком цивільну місію, яка вирушила в космос без супроводу професіоналів.


Подякувати 🎉