Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ніколи в останні роки не було більшого ризику повномасштабної війни на європейській землі — Бренсон про російську загрозу

Бренсон спрогнозував, у що для Росії виллється новий напад на Україну. Фото: virgin.com

Бренсон спрогнозував, у що для Росії виллється новий напад на Україну. Фото: virgin.com

Британський підприємець, засновник Virgin Group Річард Бренсон у своїй статті «Мої думки про Україну та Росію» заявив, що напруженість між цими країнами прикувала до себе увагу лідерів бізнесу у всьому світі. Він наголосив, що «ніколи в останні роки не було більшого ризику повномасштабної війни на європейській землі» та закликав світовий бізнес спільними зусиллями захистити суверенітет України.

На думку Бренсона, Кремлю треба дати чітко зрозуміти, що світова ділова спільнота не терпітиме його агресію та «підтримає весь спектр санкцій проти будь-якої країни, яка намагається порушити суверенітет іншої».

За його словами, будь-яка ескалація між двома сусідніми країнами матиме «руйнівні та жахливі наслідки».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«По-перше, це ще більше ізолює Росію та її президента від решти світу та зруйнує російську економіку. І, звичайно ж, це завдасть величезної шкоди та стражданням людям, молодим і старим, які намагаються жити у мирі по обидва боки кордону. Як це часто буває, основний удар агресії припаде на громадянське населення. Кривава громадянська війна в Сирії, у якій російські війська та найманці зіграли жахливу роль, — яскраве нагадування про те, що поставлено на карту», — вказав Бренсон.

Засновник Virgin Group наголосив, що з нового витка конфлікту президент Володимир Путін переможцем вийти не зможе. Однак додав, що, вочевидь, очільника РФ мало хвилює, що про його амбіції думає решта світу.

Quote«Його мало б хвилювати, якими будуть перспективи в його власній країні в майбутньому. Якоїсь миті прості росіяни зрозуміють, що вони заслуговують на краще», — пише Бренсон.

Контекст. У США вважають, що Росія ладна напасти на Україну будь-якої миті. Один із можливих варіантів — вторгнення під час проведення російсько-білоруських військових навчань.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Думку Сполучених Штатів поділяє і Велика Британія. Влада країни наголосила, що Кремль має план блискавичної війни, під час якої може бути захоплений Київ. Проте в країні вважають, що цей сценарій іще можна відвернути.

Українська влада заявляє, що ситуація під контролем і приводів для паніки в українців немає.

Коментарі

Всі новини