Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін: США можуть спровокувати напад України на Крим, поставивши туди гіперзвукову зброю

Путін заявив, що Росії більше нікуди відступати через плани Білого дому щодо України. Фото: Кремль

Путін заявив, що Росії більше нікуди відступати через плани Білого дому щодо України. Фото: Кремль

Російський президент Володимир Путін заявив про наміри США розмістити гіперзвукову зброю на території Україні й у такий спосіб підштовхнути українців до нападу на окремі регіони РФ.

Quote«Поставлять (США – The Page) в Україну гіперзвукову зброю, а потім під її прикриттям озброять і штовхатимуть на Росію екстремістів із сусідньої держави, зокрема на окремі регіони Росії, скажімо, на Крим, за вигідних, як вони вважають, для себе обставин», – зазначив Путін під час колегії Міноборони РФ.

Утім, він додав, що наразі такого озброєння в США ще немає, а в Росії є – російська гіперзвукова крилата ракета «Циркон».

Quote«Вони що, вважають, ми не бачимо цих загроз, або думають, що ми безвільно дивитимемося на загрози, що створюються для Росії? Саме в цьому вся проблема: нам просто нікуди рухатися далі – от у чому питання», — зазначив Путін.

Під час виступу він також наголосив, що РФ обирає не шлях кровопролиття та військових конфліктів, а надає перевагу розв'язанню проблем «політико-дипломатичними засобами».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Минулого тижня речник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія втратила Україну як союзника й партнера. Однак додав, що попри все росіяни та українці залишаються «братніми народами».

Останніми місяцями США та ЄС регулярно висловлюють занепокоєння стягуванням Росією військ до українського кордону й застерігають Путіна від нового вторгнення в Україну. Українська розвідка очікує нового російського вторгнення в Україну наприкінці січня – на початку лютого. Американські колеги підтверджують ці прогнози й закликають Європу до якнайшвидшого розроблення спільного плану дій для стримування Кремля. Водночас у РФ запевняють, що поширення таких даних — це «істерика», яку нібито штучно нагнітає Вашингтон.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини