Facebook Pixel

Вадим Столар продав БЦ «Парус» Максиму Кріппі

Компанія забудовника Вадима Столара продала відомий бізнес-центр «Парус» на перетині вул. Мечнікова та бул. Лесі Українки в Києві компанії Максима Кріппи, власника кіберспортивної команди NAVI.

Відповідне рішення Антимонопольний комітет України ухвалив 30 листопада 2023 року.

Quote«Надано дозвіл ТОВ «ОЛА ФАЙН» на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ПАРУС ХОЛДІНГ», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», – йдеться у повідомленні АМКУ.

Кінцевими бенефіціарами «Парус Холдингу», згідно з даними Opendatabot, були венчурні фонди «Генезис» Вадима Столара та «Стрім Інвестмент» Інни Майструк.

ТОВ «ОЛА ФАЙН» належить венчурному фонду «Арс Кепітал» Максима Кріппи.

Раніше The Page писав, що засновник NAVI купив у Києві готель «Дніпро».

СБУ підозрює регіонала Вадима Столара у тому, що його будівельні компанії причетні до незаконних схем легалізації коштів Медведчука, Козака та інших підсанкційних осіб.

Вадима Столара неодноразово називали «смотрящим за Києвом» від Партії регіонів та ОПЗЖ як її наступниці.

33-поверховий бізнес-центр «Парус» до 2010 року був найвищим бізнес-хмарочосом в Україні, наразі він поступився ЖК «Кловський» та БЦ «Гулівер». Серед власників престижного БЦ найвищого класу А були Дмитро Фірташ та Вагіф Алієв. Столар викупив БЦ у Алієва наприкінці 2020 року. Офіси в «Парусі» мали EastOne Віктора Пінчука, Concorde Capital Ігоря Мазепи та інші найвідоміші компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉