Facebook Pixel

Вагіф Алієв позбувся своєї частки в Blockbuster Mall

Фото: colliers

Фото: colliers

Девелопер Mandarin Plaza, який належить бізнесмену Вагіфу Алієву, передав свою частину торгово-розважального центру Blockbuster Mall його другому співвласнику Олександру Спектору.

У зв'язку з цим в ТРЦ вирішили оновити стратегію і оптимізувати процеси і підписали агентський договір із компанією, яка надає послуги в сфері нерухомості Colliers International. Вона набиратиме орендарів у Blockbuster Mall. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» заявив, що Спектор і раніше був партнером проєкту, а зараз відбулася передача управління.

Telegram Logo
Quote«Є кілька цікавих проєктів, з якими трохи пригальмували. Йдеться про IKEA — гадаю, у серпні 2020-го відбудеться відкриття. Набором орендарів займається сторона Спектора — Colliers International», — заявив Черницький.

Контекст. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину шведського меблевого ритейлера IKEA знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

Що стосується Вагіфа Алієва, то дані державного реєстру свідчать про зміну складу кількох його компаній. Зокрема, на початку лютого 2020 року Геннадій Левинський через «Лайнделль Лімітед» отримав по 40% частки в компаніях Алієва – «Інвестбуд гаранті», «БЦ «Парус», «Виробничо-комерційній фірмі «Нон-Стоп», «Київхімпостачі», «ЗНВКІФ «Рентал».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини