Facebook Pixel

В Україні закінчується вакцина Moderna. Хто ще може нею вакцинуватися, та скільки залишилося інших препаратів

В Україні закінчується вакцина Moderna. Скільки залишилося CoronaVac, Comirnaty, AstraZeneca. Фото: УНІАН

В Україні закінчується вакцина Moderna. Скільки залишилося CoronaVac, Comirnaty, AstraZeneca. Фото: УНІАН

На національному складі України закінчилася вакцина проти коронавірусу виробництва американської компанії Moderna. Наразі вона доступна тільки на місцях і вакцинуватися нею можуть лише для закінчення курсу, тобто другою дозою.

Про це в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я повідомили liga.net, додавши, що на регіональних і місцевих складах доступно 805,6 тис. доз Moderna.

Quote«У вересні Moderna теж не постачатимуть, оскільки постачання 2 млн доз було в межах програми COVAX, а не через держзакупівлі», — ідеться в повідомленні.

Які вакцини залишились в Україні та скільки:

Telegram Logo

Усього ж на національному, регіональних та місцевих українських складах — понад 11 млн доз вакцини (станом на 24 серпня).

Quote«Ще очікуються постачі вакцини. Відповідно до графіка цих постач, терміну придатності, заявок регіонів, інтервалу введення можна вирішувати, чи саме цю партію використати для другої дози, чи її можна використати для першої, бо от-от отримаємо достатню кількість вакцини для другої», — заявили в Міністерстві.

Контекст. Раніше стало відомо, що в Україні розглядають можливість виробництва вакцин проти коронавірусу, зокрема йдеться про такі, як CoronaVac або мРНК-вакцини.

Коментарі

Всі новини