Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вакцини проти коронавірусу: Moderna назвали ефективнішою проти «Дельти», ніж Pfizer

Вчені дослідили ефективність вакцин Moderna та Pfizer проти штаму «Дельта». Під час досліджень вони встановили, що ефективність Moderna через два тижні після другого щеплення становить 84,8%, тоді як друге щеплення Pfizer захищає від штаму лише на 53,5%. Про це свідчать дані катарських вчених.

Водночас вчені зазначили, що після щеплень вакцинами Pfizer і Moderna не було зафіксовано жодного випадку смерті від коронавірусу, навіть у разі інфікування штамом «Дельта».

Крім того, вчені дійшли висновку, що ефективність Pfizer проти «Дельти» через два тижні після першого щеплення складає 64,2%, однак після другого вона падає до 53,5%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Ефективність Moderna і Pfizer проти штаму «Дельта»

Ефективність Moderna і Pfizer проти штаму «Дельта»

Вакцина Moderna, навпаки, є більш ефективною проти «Дельти»: після першого щеплення її ефективність становить 79%, а після другого — 84,8%.

Контекст. В Ізраїлі повідомили про зниження ефективності Pfizer щодо запобігання інфекції та симптомам хвороби. Ефективність вакцини впала до 64% з початку червня, однак препарат усе ще може на 93% запобігати госпіталізації та серйозному перебігу коронавірусу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини