Facebook Pixel

Коронавірус «Дельта»: порівняння ефективності вакцин проти нового штаму

Розробники вакцин проти коронавірусу Johnson & Johnson, Moderna, AstraZeneca і Pfizer-BioNTech заявили про ефективність своїх препаратів і проти штаму «Дельта».

Ефективність Johnson & Johnson / Janssen проти штаму «Дельта»

Так, американська компанія Johnson & Johnson заявила, що її однокомпонентна вакцина ефективна і проти індійського дельта-штаму коронавірусу.

У заяві компанії йдеться, що її препарат викликає сильну та стійку імунну реакцію на штам і інші різновиди COVID-19, які широко поширені, передає агентство «Інтерфакс-Україна». В Johnson & Johnson кажуть, що вакцина забезпечує захист від даних штамів щонайменше на вісім місяців.

Ефективність Moderna проти штаму «Дельта»

Про ефективність своєї вакцини проти штаму коронавірусу «Дельта» заявили і в компанії Moderna. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Quote«Внаслідок вакцинації препаратом проти COVID-19 компанії Moderna виробляються титри антитіл проти всіх варіантів, що нейтралізують, зокрема і проти варіанту «дельта», — заявили в компанії, додавши, що стосовно даного варіанту спостерігатиметься тільки незначне скорочення титрів, що нейтралізують.

Ефективність AstraZeneca проти дельта-штаму

Раніше про ефективність вакцини проти різновидів коронавірусу «Дельта» і «Каппа» заявили і в компанії AstraZeneca, передає агентство Reuters. Так, там підкреслили, що згідно з результатами випробувань Оксфордського університету, вакцина виробляє в крові відповідні антитіла.

Водночас, за даними Національної служби охорони здоров'я Великої Британії, вакцина в більш ніж 90% випадків запобігає зараженню штамом.

Ефективність вакцини Pfizer-BioNTech проти дельта-штаму

Про ефективність свого препарату проти штаму заявили і в компанії Pfizer-BioNTech. Як пише агентство Reuters, представник компанії в Ізраїлі Алон Раппапорт сказав, що вакцина Pfizer-BioNTech має ефективність майже на 90%.

Quote«Дані, які ми маємо на сьогоднішній день, отримані під час досліджень, проведених у лабораторії, і включають інформацію з місць, де індійський варіант «Дельта» вже витіснив британський штам як найпоширеніший. Дані вказують на те, що наша вакцина дуже ефективна, майже на 90%, для запобігання коронавірусної хвороби COVID-19», — сказав він.

Водночас, за даними Національної служби охорони здоров'я Великої Британії, вакцина Pfizer-BioNTech у більш ніж 90% випадках запобігає зараженню штамом.

Українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉