Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні виявили штам коронавірусу «дельта»

В Україні зафіксували індійський штам коронавірусу «Дельта». Фото: УНІАН

В Україні зафіксували індійський штам коронавірусу «Дельта». Фото: УНІАН

В Україні зафіксували два випадки коронавірусу «дельта», або так званого індійського штаму. Цей варіант відрізняється високою заразністю і, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, є найбільш смертельно небезпечним.

За словами секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олексія Данилова, мова йде про 66-річну жінку та її 16-річного сина, які повернулися з Росії. Про це він заявив в інтерв'ю ТСН.

«Вони нещодавно повернулися з Росії, вже в Україні захворіли, і їм провели тестування. Вони госпіталізовані в Олександрівську лікарню, їхній стан стабільний».

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО

За словами Данилова, в Україні є чотири лабораторії, які можуть виявити новий штам, — дві приватні та дві державні, проте країна не має достатньої кількості тестів, здатних показати цей штам. У зв'язку з цим Україна звернулася до ВООЗ.

Данилов також розповів про нараду в РНБО, де міністр охорони здоров'я, заступник міністра внутрішніх справ, представники профільного комітету ВР, вірусологи, провідні медики та вчені вирішують, чи вводити обов'язкове тестування для тих, хто приїжджає з Росії, Індії, Білорусі та Великобританії.

Quote«Не заперечую, що може бути повна зупинка сполучення з деякими країнами на певний період часу. Це дуже небезпечно», — резюмував секретар РНБО.

Контекст. Раніше повідомлялося, що штам «дельта» зафіксували щонайменше в 92 державах. За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшко, український уряд може обмежити або зовсім заборонити в'їзд до країни громадянам Великобританії, Індії, РФ і Португалії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини