Facebook Pixel

Johnson & Johnson знищить 60 млн вакцин проти коронавірусу через помилку з компонентами

Автор
Американське санітарне відомство FDA перевіряє 60 млн доз препарату. Фото: Unsplash

Американське санітарне відомство FDA перевіряє 60 млн доз препарату. Фото: Unsplash

Мільйони доз вакцини Johnson & Johnson, вироблені в американському Балтиморі, мають бути знищені через помилку під час виробництва. На заводі компанії Emergent BioSolutions переплутали компоненти двох вакцин, і кілька партій препарату виявилися непридатними, повідомило видання Delfi.

За даними видання The New York Times, йдеться про не менш як 60 млн доз вакцини. Працівники підприємства переплутали компоненти вакцин J&J і AstraZeneca.

Американське санітарне відомство FDA передбачає, що партії є зараженими, тому їх мають знищити. Відомство перевіряє 60 млн доз препарату після того, як у квітні 2021 року Emergent BioSolutions зупинила виробництво вакцин від коронавірусу в Балтіморі. Приблизно 10 млн доз уже перевірено і схвалено FDA. Проте поки що в США та Канаді тимчасово зупинили використання вакцини Johnson & Johnson балтіморського виробництва.

Нагадаємо, українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Telegram Logo

Контекст. Тим часом вчені виявили перехресний імунітет до COVID-19 та інших коронавірусних інфекцій, що циркулюють серед людей і спричиняють звичайну застуду. Це відкриття може стати початком створення вакцини ширшої дії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини