Facebook Pixel

Ізраїль заявив про зниження ефективності вакцини Pfizer проти коронавірусу

В Ізраїлі повідомили про зниження ефективності вакцини Pfizer (BioNTech) у запобіганні інфекції та симптомам хвороби. Ефективність вакцини впала до 64% з початку червня, однак препарат усе ще може на 93% запобігати госпіталізації та серйозному перебігу коронавірусу.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я Ізраїлю, передає Reuters.

Згідно з травневим звітом, дві дози Pfizer забезпечували понад 95% захисту від інфекції, госпіталізації та важкого перебігу захворювання.

Telegram Logo

Зниження ефективності вакцини збіглося з розповсюдженням штаму «дельта» та відміною обмежень щодо соціального дистанціювання в країні.

Близько 60% населення Ізраїлю отримали принаймні одну дозу Pfizer. Завдяки цьому кількість нових випадків коронавірусу зменшилася з понад 10 тис. у січні та становила щонайбільше десять випадків на день. Саме тому в Ізраїлі відмовилися від вимоги дотримуватися дистанції та носити маски, однак нещодавно цю вимогу поновили.

Представник Pfizer відмовився коментувати дані з Ізраїлю, однак зазначив, що інші дослідження свідчать про те, що вакцина все ще сприяє утворенню антитіл, які можуть протистояти всім штамам, зокрема варіанту «дельта».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини