Фонд державного майна (ФДМ) продав на аукціоні цілісний майновий комплекс «Одесавинпром», що розташований на Французькому бульварі в Одесі. Переможцем аукціону стала компанія «Каплор 7». Стартова ціна під час аукціону зросла майже вчетверо — із 65 млн грн до 234,9 млн грн. Про це повідомляється на сайті ФДМ.
Після купівлі інвестор зобовʼязаний упродовж трьох років зберегти профіль діяльності підприємства (виробництво виноградних вин) та укласти охоронний договір на будівлю 1895 року, яка належить підприємству.
Наразі на заводі працюють майже 200 осіб. Активи підприємства розташовані на пʼяти земельних ділянках загальною площею 2,7 га.

«Одесавинпром» займається виробництвом коньяків і вин під брендами «Французький бульвар» і «Вина Гулієвих». Бенефіціаром компанії «Каплор 7», що придбала завод, вказано одеситку Наталію Голуб.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!