Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фонд держмайна замахнувся підвищити доходи від приватизації 2021-го в сім разів

З імовірністю 50% Фонд державного майна очікує, що загальний успіх від реалізації аукціонів 2021 року може сягнути 21 млрд грн. Про це відомство повідомило в коментарі The Page.


2020 року Фонд держмайна оголосив понад півтори тисячі аукціонів малої приватизації, за підсумками яких до держбюджету вже надійшло майже 1,9 млрд грн. За словами глави Фонду Дмитра Сенниченка, до кінця року надходження очікуються на рівні 3 млрд грн.


«Утім, проблеми й перешкоди досі залишаються. На заваді успішній приватизації стоять корупція, бюрократія та саботаж. Ще однією проблемою є критичний брак бюджету», — заявили у Фонді, додавши, що, очікуючи від відомства вдвічі більші надходження від приватизації (в розмірі 12 млрд грн), уряд і Верховна Рада України мають ухвалити рішення про збільшення фінансування Фонду.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Там також розповіли, що план надходжень до бюджету від приватизації на 2021 рік такий: 9 млрд грн буде забезпечено завдяки запуску великої приватизації; 3 млрд грн – від малої приватизації.

Які об’єкти Фонд планує виставити на приватизацію 2021 року?

  • Серед запланованих об’єктів великої приватизації на 2021 рік — ОПЗ, ОГХК, 5 обленерго, «Завод «Електровашмаш», «Індар», «Президент-Готель».
  • Згідно з меморандумом з Міжнародним валютним фондом, відомство має приватизувати три великі держпідприємства до кінця червня 2021 року.
  • Фонд також продовжить аукціони з приватизації спиртзаводів (наприклад, «Чернігівспиртгорілка»), винзаводів («Київський завод шампанських вин», «Котовський виноробний завод», «Ізмаїльський винзавод», «Одеський завод шампанських вин»), комбінатів хлібопродуктів (наприклад, Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів) тощо.
Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Загалом ми маємо «меню на будь-який смак»: на аукціони буде виставлено 882 об’єкти. У виграші від цього – кожен українець, який може стати інвестором у власній країні», — заявили у Фонді.

Контекст. Раніше ми повідомляли, що 2020 року Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства планує продати п’ять великих державних підприємств і щонайменше 300 маленьких і отримати від цього 12 млрд грн надходжень.

Коментарі

Всі новини