Facebook Pixel

ФДМ продає вінницький завод з виробництва діамантів

Фото: privatization.gov.ua

Фото: privatization.gov.ua

Фонд державного майна проведе аукціон з продажу підприємства з обробки алмазів АТ «Вінницький завод «Кристал» в жовтні 2021 року.

«Вже на початку наступного місяця має відбутися онлайн-аукціон з приватизації 100% пакета акцій Вінницького заводу «Кристал» — унікального підприємства з переробки алмазів в діаманти. Це, фактично, діє ювелірний бізнес повного циклу, зокрема тут здійснюють обробку дорогоцінного каміння та виготовляють ювелірні прикраси», — йдеться в повідомленні ФДМ.

Стартова ціна підприємства 89,9 млн грн, що відповідає вартості близько 57 кг золота згідно з котируваннями на момент написання (The Page).

Telegram Logo

На підприємстві працює 56 фахівців. За підсумками 2020 року завод реалізував продукції і послуг на суму понад 12,5 млн грн.

Вінницький завод «Кристал» — унікальне підприємство в Україні з переробки алмазів в діаманти. Запущено в 1973 році. У 1992 році з метою розширення внутрішнього ринку збуту діамантів на підприємстві було створено ювелірне виробництво. У 2020 році підприємство перетворено в Акціонерне товариство.

Підприємство може виробляти діаманти класичних круглих форм ограновування на 57 граней. На сьогодні АТ «Вінницький завод «Кристал» виробляє більше 5000 моделей ювелірних прикрас.

Технологічні підрозділи підприємства оснащені сучасним обладнанням для всіх операцій обробки алмазної сировини і виробництва ювелірних виробів з діамантовими вставками. Технологічний процес відповідає ТУ 36.2-00226744-001: 2007 і ДСТУ 3527-97 «золотарського вироби». Ювелірні вироби реалізуються під торговою маркою «Вінниця-Кристал».

Коментарі

Всі новини