ФДМ продає вагонобудівний «Трансмаш» в два рази дешевше

ДП «Трансмаш». Фото: spfu.gov.ua

ДП «Трансмаш». Фото: spfu.gov.ua

Фонд державного майна України виставив на продаж майновий комплекс колишнього держпідприємства «Трансмаш» зі стартовою ціною 37,8 млн грн, хоча на аукціоні 7 квітня стартова вартість становила 75,6 млн грн.

Онлайн-аукціон з продажу «Трансмашу» відбудеться 5 травня, повідомляє прес-служба ФДМ.

Об'єкт приватизації складається з будівель і споруд загальною площею 45 968,5 кв. м. У числі споруд головний корпус, склади, гаражі, зварювальна лабораторія, киснева накопичувальна, вентиляційна градирня, малярський відділення та інші спеціалізовані приміщення.

Telegram Logo

До складу майнового комплексу також входять 10 одиниць колісних транспортних засобів, обладнання та інвентар промислового призначення. Загальна площа земельних ділянок — 24 га.

У ФДМ зазначили, що одна з головних цілей приватизації об'єктів такого типу — перетворення непродуктивних активів в продуктивні «шляхом пошуку нового ефективного власника».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

ДП «Трансмаш» — машинобудівний завод в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, який займався виробництвом вагонів-самоскидів, запасних частин і вузлів до них, піввагонів, а також ремонтом і обслуговуванням поїздів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини