Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ФДМ продає вагонобудівний «Трансмаш» в два рази дешевше

ДП «Трансмаш». Фото: spfu.gov.ua

ДП «Трансмаш». Фото: spfu.gov.ua

Фонд державного майна України виставив на продаж майновий комплекс колишнього держпідприємства «Трансмаш» зі стартовою ціною 37,8 млн грн, хоча на аукціоні 7 квітня стартова вартість становила 75,6 млн грн.

Онлайн-аукціон з продажу «Трансмашу» відбудеться 5 травня, повідомляє прес-служба ФДМ.

Об'єкт приватизації складається з будівель і споруд загальною площею 45 968,5 кв. м. У числі споруд головний корпус, склади, гаражі, зварювальна лабораторія, киснева накопичувальна, вентиляційна градирня, малярський відділення та інші спеціалізовані приміщення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До складу майнового комплексу також входять 10 одиниць колісних транспортних засобів, обладнання та інвентар промислового призначення. Загальна площа земельних ділянок — 24 га.

У ФДМ зазначили, що одна з головних цілей приватизації об'єктів такого типу — перетворення непродуктивних активів в продуктивні «шляхом пошуку нового ефективного власника».

Підписуйтесь на нас в Google News!

ДП «Трансмаш» — машинобудівний завод в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, який займався виробництвом вагонів-самоскидів, запасних частин і вузлів до них, піввагонів, а також ремонтом і обслуговуванням поїздів.

Коментарі

Всі новини