Уряд «прописав» приватизацію ще 339 підприємствам

Кабмін передав 339 підприємств Фонду держмайна для подальшої приватизації. Про це повідомив «Урядовий портал».

«Це майже 10% підприємств, що перебувають у державній власності. Велика частина з них — об'єкти нерухомості і підприємства агросектору. Ефективність їх використання практично нульова, вони генерують збитки і навколо них часті корупційні скандали. Бюджет може отримати до 6 млрд грн від їх продажу », — зазначив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Майно цих підприємств буде виставлено на аукціони, де в процесі відкритих торгів його зможе придбати будь-хто.

Telegram Logo

Всього в межах підготовки до приватизації вже проаналізовано близько 1300 підприємств, з них 737 узгоджені на приватизацію.

Контекст

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Гетманцев повідомив про кількох кандидатів на промислового віцепрем'єра

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу на території Одеського припортового заводу заявив про відновлення посади віцепрем'єр-міністра з питань промислової політики. Проте він не назвав того, хто саме може стати новим віцепрем'єром.

Чорногорія скасувала для українців тести на коронавірус і дала «зелене світло»

Інститут громадського здоров'я Чорногорії вніс Україну до «зеленого» списку. Відтепер українцям не доведеться проходити та пред'являти негативний тест на COVID-19 під час подорожі до Чорногорії.

Зеленський зізнався у майновому проступку, НАЗК відреагувало

Президент Володимир Зеленський проінформував Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) про те, що не сповістив агентство про зміни у майновому стані.