Facebook Pixel

«Укрнафта» збільшила видобуток газу на 10%, нафти — на 3%

За підсумками січня-вересня 2021 року ВАТ «Укрнафта» видобуло 1121,8 тис. тонн нафти та газового конденсату, а також 832,8 млн кубометрів природного газу, що перевищує затверджений виробничий план на 2,7% та 10,4% відповідно.

«Середньодобовий видобуток нафти та конденсату показує зростання з початку року. У вересні показник середньодобового видобутку нафти та конденсату становив 4,18 тис. тонн, що на 4,8% більше, якщо порівняти з січнем нинішнього року. Середньодобовий видобуток природного газу у вересні досяг 3,15 млн кубометрів, що перевищує аналогічні показники січня на 7,1%», — повідомили в компанії.

xomyhpidjgqaaaabjru5erkjggg-576317-google-chrome.jpg

«Укрнафта» змогла наростити середньодобовий видобуток завдяки підвищенню операційної ефективності під час роботи на наявному фонді свердловин:

Telegram Logo
  • переходу на нові продуктивні горизонти;
  • оптимізації капітальних і поточних ремонтів перспективних свердловин;
  • заміні критично зношеного устаткування.


За підсумками дев'яти місяців компанія провела такі роботи:

  • завершила капітальний ремонт (ВРХ) на 113 свердловинах;
  • вивела з бездіяльності 58 свердловин;
  • провела 13 операцій інтенсифікації (зокрема три операції гідророзриву);
  • виконала 16 операцій без бригади ВРХ (4 – за допомогою колтюбінгової установки).


За рахунок проведення організаційно-технічних заходів «Укрнафті» вдалося додатково отримати 125,2 тис. тонн нафти та конденсату, а також 79,1 млн кубометрів природного газу.

Податкові виплати

«Укрнафта» за цей період сплатила податків на суму 10,1 млрд грн. У цю суму увійшли рентна плата за користування надрами, ПДВ, акцизний збір та інші податки.

За користування надрами до державного та місцевих бюджетів різних рівнів надійшло 5,88 млрд грн рентної плати. З них 294 млн грн направлено до місцевих бюджетів відповідно до закріпленого у законодавстві механізму розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу.

«Найбільші надходження за рентною платою «Укрнафти» отримають бюджети Сумської, Івано-Франківської та Полтавської областей», — уточнили в компанії.

Довідка. НАК «Нафтогаз України» належить 50% + 1 акція «Укрнафти». Групі компаній, пов'язаних з Ігорем Коломойським та іншими колишніми акціонерами Приватбанку, належать близько 42% акцій.

Коментарі

Всі новини