Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Борги «Укрнафти»: компанія сплатила 36,1 млрд грн заборгованості у грудні 2020 року

«Укрнафта» за 2020 рік загалом сплатила 48,2 млрд грн податків. Зокрема лише у грудні компанія сплатила 36,9 млрд грн, із яких 36,1 млрд грн склали податки та платежі за результатами врегулювання податкового боргу.

Про це повідомила пресслужба «Укрнафти».

За грудень 2020 року підприємство сплатило 494 млн грн рентної плати до державного та місцевих бюджетів за користування надрами. З них 24,7 млн грн надійшли до місцевих бюджетів відповідно до закріпленого в законодавстві механізму розподілу рентної плати за видобуток нафти і газу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Найбільші надходження з рентної плати «Укрнафти» отримали бюджети Сумської (10,2 млн грн), Івано-Франківської (5,9 млн грн) і Полтавської (3,7 млн грн) областей.

Принцип розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу передбачає перерахування 95% рентних платежів до загального фонду державного бюджету, а 5% – до місцевих бюджетів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Станом на грудень 2020 року «Укрнафта» погасила борг перед державою в розмірі 28,9 млрд грн. Сума включає борг зі сплати ПДВ, податку на прибуток і рентної плати, нараховані штрафи та пені за несвоєчасну сплату грошових зобов’язань.

У Верховній Раді ухвалили законопроєкти, завдяки яким «Укрнафта» зможе виплатити 30,5 млрд грн податкового боргу.

Коментарі

Всі новини