Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрнафта» повністю погасила майже 30 млрд боргів перед державою

«Укрнафта» погасила борг перед державою в розмірі 28,9 млрд грн. Сума включає борг зі сплати ПДВ, податку на прибуток і рентної плати, нараховані штрафи та пені за несвоєчасну сплату грошових зобов’язань.

Погашення податкового боргу відбулося в рамках реалізації угод між «Укрнафтою» та «Нафтогазом» про купівлю-продаж природного газу. Про це повідомила пресслужба «Укрнафти».

Згідно з угодами, «Нафтогаз» заплатив «Укрнафті» 15,1 млрд грн за 2,061 млрд кубометрів природного газу 2006 року видобутку.

Крім того, «Укрнафта» отримала передплату в розмірі 23,5 млрд грн за постачання природного газу майбутнього видобутку. Унаслідок реалізації угод про продаж газу «Укрнафта» також сплатила до спеціального фонду державного бюджету 3,9 млрд грн поточних зобов’язань із ПДВ і 3,3 млрд грн авансових платежів із податку на прибуток.

Водночас у компанії зазначили, що аналогічне рішення могло бути реалізоване ще 2016 року, коли компанія запропонувала Державній фіскальній службі погасити податковий борг завдяки реалізації 2,061 млрд кубів природного газу, що належав «Укрнафті». Однак Офіс великих платників податків відмовився від такої пропозиції.

Контекст. У Верховній Раді ухвалили законопроєкти, завдяки яким «Укрнафта» зможе виплатити 30,5 млрд грн податкового боргу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини