Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес-акваріум: як продавлять законопроєкт про борги «Нафтогазу» та «Укрнафти»

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page
Фото: facebook.com/NaftogazGroup

Фото: facebook.com/NaftogazGroup

Як уже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Перша новина стосується законопроєкту про розшивку боргів між «Нафтогазом» і «Укрнафтою». Одного разу він уже був відхилений Радою. Нинішній варіант передбачає надходження на користь держави 10 млрд грн додаткових податків.

З них понад 5 млрд грн буде направлено на авіабудування, 4 млрд грн — на будівництво мостів і ще 1 млрд — на закупівлю вагонів.

Quote«Фактичними лобістами законопроєкту виявилися численні компанії, зацікавлені в збільшенні продажів на внутрішньому ринку після ухвалення документа. Це і ДП «Антонов», і «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також «Метінвест» і «Інтерпайп», — розповів співрозмовник у Кабміні.

«Усі вони тепер тиснуть на Раду задля того, щоби законопроєкт, який є вигідним для Ігоря Коломойського та «Нафтогазу», було ухвалено якнайшвидше», — говорить він.

За словами співрозмовника видання, профільний комітет Верховної Ради вже двічі відвідував віцепрем'єр із питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський і переконував у необхідності проголосувати за документ.

Як розповіло The Page джерело у фракції «Слуга народу», у партії абсолютно не вірять у можливість перемоги на виборах мера Києва та «зливають» вибори під Віталія Кличка.

Quote«Жодних шансів перемогти Кличка фактично немає. Це показала соціологія ще напередодні виборів. Тому ніхто із серйозних кандидатів висуватися не став», — пояснило джерело The Page.

«Висунулися тільки маргінальні персонажі, за яких на внутрішньопартійних праймеріз голосували, більше розважаючись, сприймаючи все, що відбувається, як жарт», — зазначив він.

За його словами, перше місце посіла Ірина Верещук, яку у фракції вважають «не зовсім адекватною». Друге місце отримав Олександр Дубинський. Він ішов на вибори, щоби дістати майданчик для відстоювання інтересів Ігоря Коломойського. Утім, більшість членів фракції побоялися надати йому таку можливість.

Третє місце було в Миколи Тищенка. Четверте посіли зіпсовані членами фракції бюлетені. І, нарешті, п'яте було в Олександра Качури, за якого проголосували лише три людини.

Quote«Вибори ми програли ще до їхнього початку», — пояснив співрозмовник.

Джерело в «Слузі народу» також заявило, що в Офісі президента готуються остаточно прибрати голову Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

«Ідея полягає в тому, щоби призначити замість нього виконувача обов'язків, лояльного до Офісу президента, і представити це міжнародним кредиторам як розв'язання проблеми. А призначеним в.о. потроху керувати», — пояснив співрозмовник видання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]
Коментарі
Всі новини