Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Українські ІТ-фахівці запустили автоматичний сервіс моніторингу активності армії РФ поблизу кордонів України

Українці запустили сервіс моніторингу активності армії РФ. Фото: kordon.io

Українці запустили сервіс моніторингу активності армії РФ. Фото: kordon.io

Київські ІТ-фахівці запустили автоматичний сервіс моніторингу активності армії РФ поблизу кордонів України. Дані для проєкту беруться із супутників, аналізуються, а далі на мапу наносяться позначки про поточні позиції військ РФ. Також враховується їхня динаміка. Про це повідомляє Dev.ua.

Це сталося після того, як президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР».

Видання зазначає, що свої імена творці проєкту не розкривають. Зараз сайт працює в тестовому режимі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На сайті проєкту — клікабельна геолокація розміщення військ, за кліком відкриваються супутникові знімки. Також розробники створили бот у Twitter, який пише про нові виявлення та інші дані.

Quote«Дані беруть у європейських супутникових операторів. Супутники постійно пролітають і фотографують. Далі наша система на знімках у районі кордонів намагається знаходити скупчення військової техніки та динаміку, що куди рухається. Далі все це наноситься на мапу й поститься ботом у Twitter», — пояснюють творці сервісу.

Зараз вони працюють над отриманням якісніших знімків від європейських операторів, мають намір покращувати інтерфейс і хочуть залучати аналітиків і модераторів для поліпшення аналізу даних.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Нагадаємо, що Міністерство оборони України просить не поширювати в інтернеті інформацію про пересування Збройних сил України.

Контекст. Ввечері 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР». Один із пунктів обох указів передбачає здійснення Росією функцій щодо підтримання миру на їхній території.

Коментарі

Всі новини