Facebook Pixel

Україна зіграла внічию з Бельгією на Євро 2024 — деталі

26 червня збірна України з футболу зіграла другу гру на Євро-2024. Матч збірної України та Бельгії закінчився нічиєю.

Поєдинок стартував о 19:00 за київським часом на «Меркур Шпіль-Арена» у німецькому Дюссельдорфі. Одночасно зіграють суперники українців — збірна Румунії проти збірної Словаччини.

Євро 2024: Як пройшов матч Україна — Бельгія

Обидві команди залишались у захисті. Однак в українській збірній були гострі моменти. Зокрема, удар Артема Довбика на 21 хвилині у ворота збірної Бельгії та прямий удар з кутового у бік воріт від Малиновського на 83 хвилині.

Нагадаємо, що Україна розпочала Євро-2024 з розгромної поразки від Румунії з рахунком 0:3. Однак вже на другому матчі команда синьо-жовтих обіграла збірну Словаччини з рахунком 2:1.

Бельгія стартувала на чемпіонаті Європи з мінімальної поразки від Словаччини (0:1). У наступному матчі збірна Бельгії здобула свою першу перемогу на чемпіонаті Європи з футболу 2024 року з рахунком 2:0 над збірною Румунії.