Facebook Pixel

Три — чотири міністри. Арахамія анонсував кадрові заміни в уряді

У Кабміні планують замінити 3 — 4 міністри. Фото: сайт уряду

У Кабміні планують замінити 3 — 4 міністри. Фото: сайт уряду

Влада планує здійснити три — чотири кадрові заміни міністрів в уряді. Фракція «Слуга народу» вже проводить переговори з потенційними кандидатами на посади.

Про це в кулуарах парламенту повідомив голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«Планується три — чотири кадрові заміни. Але ми не будемо анонсувати наперед, бо це може нашкодити певному міністерству, адже наступного дня після того, як журналісти дали заголовки про те, що такий-то міністр іде, його вже ніхто не слухається, він фактично не може виконувати свої обов'язки».

Давид Арахамія

Давид Арахамія

народний депутат, голова фракції «Слуга народу»

Він також додав, що рішення про призначення нового міністра може ухвалюватися впродовж двох — трьох тижнів або навіть місяць.

Telegram Logo

Арахамія сказав, що фракція почала переговори з кандидатами на посади певних міністрів ще півтора місяця тому.

Глава фракції «Слуга народу» також прокоментував інформацію про те, що генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв може очолити Міністерство оборони. За його словами, поки що такої інформації немає.

Quote«Він працює главою «Укроборонпрому», де реально рекордні результати за кілька років: зростає експорт, зайнятість, виплачуються зарплати співробітникам, починає випускатися нова продукція. Він на своєму місці, він нікуди не рветься», — сказав Арахамія.

Контекст. Верховна Рада 18 травня відправила у відставку трьох міністрів: інфраструктури — Владислава Криклія, економіки — Ігоря Петрашка та охорони здоров'я — Максима Степанова. Їх замінили Олександр Кубраков, Олексій Любченко та Віктор Ляшко відповідно.

Пізніше у відставку подав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, зараз міністром став Денис Монастирський.

Коментарі

Всі новини