Facebook Pixel

Голові Нацбанку Кирилу Шевченку загрожує відставка — Financial Times

Відставка Кирила Шевченка: два джерела заявили про можливу відставку. Фото: flickr/НБУ

Відставка Кирила Шевченка: два джерела заявили про можливу відставку. Фото: flickr/НБУ

Голові Нацбанку Кирилу Шевченку може загрожувати відставка, передає видання Financial Times із посиланням на два джерела, наближені до президента Володимира Зеленського.

Однак у газеті зазначили, що чергові кадрові перестановки ще більше ускладнять переговори з МВФ.

Водночас сам Шевченко зазначив, що вікно, яке доступно для підтвердження кредиту, є не таким значним, як хотілося б. Також він вважає, що МВФ цього року надасть Україні $3,2 млрд.

Telegram Logo

У виданні додали, що Україна отримає ще $2,7 млрд унаслідок алокації спеціальних прав запозичення, яку планують затвердити в серпні.

Контекст. Нещодавно в Нацбанку України ліквідували управління, яке юридично супроводжувало Приватбанк і судові справи щодо нього.

Крім того, 30 червня керівництво департаменту ліцензування НБУ оголосило, що звільняється в повному складі через незгоду з поточною політикою Нацбанку. Фінансисти звинуватили голову регулятора Кирила Шевченка в тому, що він централізує керівництво регулятора. Пізніше співробітники погодилися завершити свою роботу на початку осені.

З тієї самої причини про своє бажання піти заявили ще кілька посадовців Нацбанку, зокрема директор із фінансової стабільності.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини