Facebook Pixel

Співзасновник Reddit і Solana Ventures виділять $100 млн на розроблення соцмереж на блокчейні

Seven Seven Six, венчурна компанія співзасновника Reddit Алексіса Оганяна, і Solana Ventures виділять $100 млн на створення фонду для інвестицій у розвиток Web 3.0 і соціальних мереж на базі блокчейну.

Про це оголосили під час конференції Breakpoint, повідомляє Forklog.

Спочатку було озвучено обсяг інвестицій у розмірі $50 млн. Однак під час панельної дискусії операційний директор Solana Labs Радж Гокал зазначив, що через велику кількість команд цих коштів буде недостатньо.

Telegram Logo

«З високопродуктивним блокчейном на кшталт Solana з'явилася безпрецедентна можливість об'єднати соціальну сферу та криптовалютну індустрію в такий спосіб, щоб це було схоже на соціальний продукт, але з додатковим стимулом у вигляді розширення прав і можливостей користувачів», — заявив Оганян.

Раніше глава FTX Сем Бенкман-Фрід наголосив, що соціальні мережі на базі блокчейну можуть стати «абсолютно величезними». За його словами, технологія розподіленого реєстру розв'яже проблеми, притаманні традиційним соціальним платформам.

Нагадаємо: у вересні 2021 року творець BitClout Надар Аль-Наджі залучив $200 млн на запуск децентралізованої соцмережі DeSo.

Коментарі

Всі новини