Facebook Pixel

Reddit відкрила офіс у Києві та почала збирати команду

Компанія Reddit шукає розробників для нещодавно відкритого офісу в Києві. Причиною стало те, що в Україні є багато технічних інженерів, які зацікавлені в розробці продукту. Компанія поки не планує відкривати офіси в інших містах України.

Як повідомило видання AIN, офіс нещодавно відкрився в «Креативному Кварталі» у БЦ «Гулівер» і поки там лише двоє співробітників.

Компанія шукає бекенд- та фронтенд-інженерів, згодом, можливо, з’являться й вакансії для мобільних розробників. Планується найняти до десяти людей до кінця року. Наразі відкрито вакансії senior frontend engineer та senior backend engineer.

Нові співробітники увійдуть до підрозділу Special Projects, який займається майбутнім платформи. За словами senior user experience designer Павла Грозяного, команда більше схожа на стартап або навіть космічну програму США. Він зазначив, що підрозділ займається експериментальними технологіями та продуктами.

У компанії не повідомили, над якими саме проєктами працюватиме київська команда — можливо, вона братиме участь у перекладі Reddit українською. Взагалі в команди є плани з локалізації продукту.

Контекст. Reddit – одна з найпопулярніших у світі платформ для спілкування та обговорення різних тем. Станом на листопад 2019 року у проєкту налічувалося близько 430 млн унікальних користувачів та 130 тис. активних співтовариств на різні теми. Компанію оцінюють у $2,7 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉