Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ізраїль вибрав блокчейн Ethereum для створення цифрового шекеля

За словами офіційного представника, центральний банк Ізраїлю використовує технологію Ethereum для пілотного запуску цифрового шекеля.

У травні фінансовий регулятор Ізраїлю опублікував звіт з висновком, що цифрова платіжна система може справити позитивний вплив на економіку за рахунок спрощення платіжних процесів і забезпечення безпеки транзакцій, пише Bloomberg.

Банк також закликав до розробки ідей інтелектуальних додатків, які можна було б реалізувати в цифровий інфраструктурі.

Відзначимо, що на зараз грошово-кредитні органи від Швеції до Китаю працюють над власними цифровими валютами (CBDC). Зокрема США обіцяють завершити створення прототипу цифрового долара до липня. Європейський центральний банк прийме рішення про перехід на цифрову валюту в 2025 році.

Це стало наслідком появи криптовалюта, що посилило тиск на центральні банки держав. Життєздатна альтернатива нерегульованих форм оплати, як очікується, може частково, а згодом і повністю замінити гроші центральних банків. Як контр альтернативу центральні банки почали розробляти CBDC і досліджувати їх впровадження.

Система Ethereum стала першим блокчейном, на якому реалізовані смарт-контракти — програмне рішення, яке повністю автоматизувало ділові договірні відносини між контрагентами. Користувачі смарт-контрактів можуть створювати на базі системи Ethereum нові токени для внутрішнього користування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини