Російськомовні хакери продали пів мільйона акаунтів Zoom

Фото: Zoom

Фото: Zoom

Компанія з кібербезпеки Cyble придбала в даркнеті понад 500 тис. акаунтів користувачів відеоконференцій Zoom. Дані продавав російськомовний користувач месенджера Telegram. Вартість одного акаунта — один пенс ($0,01).

Як пише видання The Sunday Times, за цю суму покупцеві продавали логін, пароль, адресу електронної пошти користувача Zoom, а також посилання на конференції та паролі для них.

Cyble перевірила дані, що належать клієнтам компанії, і виявила їхню справжність.

Telegram Logo

Контекст. Організація Об'єднаних Націй відмовилася від використання Zoom через інформацію про витік даних користувачів з вини компанії. Крім того, космічна компанія Space X, яку заснував Ілон Маск, заборонила використовувати сервіс відеозв'язку Zoom через проблеми із захистом інформації.

Інвестори вже двічі переплутали тікери компанії Zoom Technologies і сервісу відеозв'язку Zoom. Завдяки цій помилці акції пекінського виробника комунікаційного обладнання Zoom Technologies зросли на 557%. Минулого року інвестори також помилково підняли акції компанії на 47 тис. відсотків після виходу сервісу Zoom на ринок.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

А 9 квітня стало відомо про те, що акціонери сервісу відеоконференцій Zoom подали на компанію-розробника застосунку колективний позов через приховування даних про свої вразливості.

Пізніше стало відомо, що на хакерських форумах і в даркнеті продають понад 500 тис. облікових даних користувачів Zoom. Їх можна придбати за $1 тис. або $0,002 за кожен акаунт, хоча деякі з них взагалі роздають безкоштовно.

Варто також зазначити, що Zoom перейшов на «хмару» Oracle. Це пов'язано зі стрімким зростанням числа користувачів сервісу відеоконференцій, а також з необхідністю швидко і якісно масштабувати свої рішення для надання якісних послуг.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини