Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Інвестори помилково підняли акції китайської Zoom Technologies на 557%

Інвестори вже вдруге переплутали тікери компанії Zoom Technologies та сервісу відеозв'язку Zoom. Завдяки цій помилці акції пекінського виробника комунікаційного обладнання Zoom Technologies зросли на 557%. Минулого року інвестори також помилково підняли акції компанії на 47 тисяч відсотків після виходу сервісу Zoom на ринок.

Причиною такої плутанини стала назва тікерів компаній на біржі. Zoom Technologies на біржі використовує назву Zoom, натомість Zoom Video Communications — ZM, повідомило VC.ru.

На піку зростання вартість цінних паперів пекінської компанії склала майже $21. Станом на 24 березня акції Zoom Technologies знизилися в ціні майже на 18,4% — до $8,1 за штуку. Ринкова вартість компанії зросла до $25,1 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Завдяки переходу на дистанційну роботу сервіс Zoom 23 березня подорожчав на $14 млрд — до $43,3 млрд. Також майже на 20,3% подорожчали акції компанії — до $157 за штуку.

Контекст. Економіка Китаю починає проявляти ознаки нормалізації після повномасштабного шоку, викликаного коронавірусом, хоча серйозні ризики все ще залишаються.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини