ООН відмовилася від Zoom для відеоконференцій. Компанію запідозрили у витоку

Організація Об'єднаних Націй (ООН) розпочне співпрацю з Tencent для використання сервісу Voov. ООН планує провести відеоконференцію, щоб 26 червня відзначити 75-річчя організації. Причиною відмови від використання застосунку стала інформація про виток даних користувачів з вини компанії. Крім того, космічна компанія Space X, яку заснував Ілон Маск, заборонила використовувати сервіс відеозв'язку Zoom через проблеми з захистом інформації.

Компанія Tencent минулого тижня запустила платформу для проведення відеоконференцій Voov. Під час відзначення важливої дати для ООН буде використано Tencent's Voov Meeting, WeChat Work та Tencent Artificial Intelligence Simulta Interprepretation, передає видання Technode.

Voov на азійському ринку конкурує з Alibaba та Bytedance, а на американському – із Zoom, Microsoft та Google.

Telegram Logo

Компанія SpaceX взагалі заборонила використовувати Zoom під час спілкування, зважаючи на проблеми з захистом інформації у застосунку. У компанії порекомендували співробітникам використовувати смс-повідомлення, телефони та електронну пошту.

Крім того, Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору заборонило використання сервісу Zoom. Також утриматися від використання застосунку рекомендує своїм співробітникам і ФБР.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Низка компаній заявила про проблеми з безпекою у застосунку. Так, користувачі Mac заявили, що Zoom може отримати доступ до вебкамери, навіть якщо застосунок не запущено.

Крім того, усю інформацію про клієнта сервіс передає у Facebook, навіть якщо особа не має Facebook-аккаунту. Ба більше, компанія вже отримала перший позов щодо порушення закону штату Каліфорнія через те, що застосунок передає інформацію та не попереджує про це.

Zoom визнала проблеми із захистом інформації. Компанія запевнила, що якомога швидше владнає цю ситуацію.

Зауважимо, що кількість користувачів Zoom зросла у 20 разів – до понад 200 млн осіб. У грудні максимальна кількість користувачів на день складала 10 млн. Таке зростання стало причиною підвищення уваги хакерів до сервісу, передає ko.com

Контекст. Інвестори вже вдруге переплутали тікери компанії Zoom Technologies та сервісу відеозв'язку Zoom. Завдяки цій помилці акції пекінського виробника комунікаційного обладнання Zoom Technologies зросли на 557%. Минулого року інвестори також помилково підняли акції компанії на 47 тис. відсотків після виходу сервісу Zoom на ринок.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини