Facebook Pixel

Сервіс відеоконференцій Zoom перейшов на «хмару» Oracle через зростання навантаження

Zoom тепер буде використовувати сервіси Oracle Cloud Infrastructure. Фото: Flickr

Zoom тепер буде використовувати сервіси Oracle Cloud Infrastructure. Фото: Flickr

Компанія Zoom оголосила, що вибрала Oracle в якості провайдера своєї хмарної інфраструктури. Вона тепер буде використовувати сервіси Oracle Cloud Infrastructure. У компанії пояснили, що це пов'язано зі стрімким зростанням числа користувачів сервісу відеоконференцій, а також з необхідністю швидко і якісно масштабувати свої рішення для надання якісних послуг.

Раніше Zoom використовувала хмарні сервіси Amazon Web Services і Microsoft Azure.

Для Oracle угода з Zoom є вкрай важливою, так як вона допоможе їй наздогнати конкурентів на ринку «хмар», який зараз очолюють Amazon і Microsoft. Oracle поки знаходиться навіть позаду Google і IBM на цьому ринку.

Telegram Logo


Zoom ця угода може допомогти вийти за межі ринку малого і середнього бізнесу, так як вона зможе почати обслуговувати корпоративних клієнтів. Раніше через проблеми з безпекою великі компанії почали відмовлятися від роботи з Zoom.

Контекст. Останнім часом кількість користувачів сервісу Zoom значно зросла і становить зараз близько 300 млн на день. У компанії пояснили, що зараз сервіс відеоконференцій передає кожен день понад 7 петабайт (приставка «пета» означає 10 у 15-й ступеня) зашифрованого трафіку користувачів.

Конкуренти Zoom також не дрімають. Так, днями стало відомо, що у травні 2020 року Google почне поступово відкривати по всьому світу безкоштовний доступ до сервісу відеоконференцій Google Meet для всіх користувачів. Таким чином компанія збирається залучити нових користувачів і стати повноцінним конкурентом для Zoom, Skype і Facebook Messenger.

У 2020 році в месенджері Telegram хочуть впровадити функцію групових відеодзвінків. У сервісі відзначили, що зосередяться на тому, щоб вони були безпечними.

Коментарі

Всі новини