Facebook Pixel

Міністра оборони Резнікова можуть відправити у відставку, — нардеп Железняк

Олексій Резніков може втратити свою посаду на тлі останніх корупційних скандалів у Міноборони. На його місце можуть поставити керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова.

Такою інформацією поділився народний депутат Ярослав Железняк у Telegram. За його словами, Резніков може очолити Міністерство стратегічних галузей промисловості замість Павло Рябікіна.

«Міноборони може змінити очільника. Поки говорять, що їм стане Кирило Буданов з ГУР. Мені здається він є ефективним на своїй посаді зараз, але як є», — поділився нардеп.

Нардеп також зазначив, що Україну найближчими днями знов очікують кадрові зміни — МВС та СБУ можуть отримати постійних очільників. За словами Железняка, очільниками відомств стануть ті посадовці, які наразі «призначені в.о»: Ігор Клименко та Василь Малюк.

Контекст. Після «яєчного скандалу» в Міноборони, Рада пропонує терміново змінити процедуру оборонних закупівель. The Page розповідав про те, які висновки зі скандалу зробили в Раді та як пропонують змінити систему закупівель.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉