Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський знайшов тимчасову заміну Баканову

Василь Малюк замість Івана Баканова на чолі СБУ. Фото: УНІАН

Василь Малюк замість Івана Баканова на чолі СБУ. Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський указом № 504/2022 поклав виконання обов’язків голови Служби безпеки України на Василя Малюка, першого заступника Івана Баканова.

Хто такий Василь Малюк

Василь Малюк навчався в Національній академії Служби безпеки України за спеціальністю правознавство.

З 2001 року розпочав кар'єру в органах держбезпеки. За час служби пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника управління.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Посаду першого заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ посів у січні 2020 року. У березні того самого року став першим заступником очільника СБУ.

У березні поточного року отримав від президента звання бригадного генерала.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: 17 липня глава держави усунув Баканова від виконання обов'язків голови Служби безпеки України. Окрім того, Зеленський відсторонив Ірину Венедіктову від посади Генпрокурора.

Виконання обов'язків Генерального прокурора глава держави поклав на Олексія Симоненка.

Очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін привітав Татарова «з фактичним призначенням на посаду Генпрокурора його аватара Симоненка».

Quote«Останній відмазав Татарова від тюрми за корупційний злочин, розслідуваний переможцем конкурсу на керівника САП (Клименком)... А вбивство розслідування Симоненко відсвяткував разом із Татаровим на дні народженні останнього. Думаю, що й замість Баканова президент/Єрмак призначать ще одного Татарівського аватара (наприклад, Малюка)», — написав він у своєму телеграм-каналі.

Коментарі

Всі новини