Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Politico дізналося про наміри Зеленського позбутися Баканова

Баканов може розпрощатися з посадою очільника СБУ — ЗМІ. Фото: СБУ

Баканов може розпрощатися з посадою очільника СБУ — ЗМІ. Фото: СБУ

Глава держави Володимир Зеленський запланував звільнити свого давнього друга Івана Баканова з посади очільника Служби безпеки України. Як вдалося дізнатися Politico від джерел в Офісі президента, ймовірна кадрова зміна пов’язана із захопленням росією Херсонщини та низкою невдалих операцій.

Quote«Ми вкрай незадоволені його роботою і працюємо над тим, щоб його позбутися. Нас не влаштовують його управлінські [навички], бо тепер нам потрібні... навички антикризового управління, яких, як ми вважаємо, у нього немає», — розповів виданню український високопосадовець, наближений до ОП.

Зазначається, що українські та західні політичні кола висловлюють занепокоєння не лише діяльністю Баканова, а й інших високопосадовців СБУ в перші години та дні повномасштабного вторгнення рф в Україну. Вони припускають, що саме ці дії могли коштувати Україні Херсонщини.

В Офісі президента та СБУ від коментарів відмовилися.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. 29 серпня 2019 року Верховна Рада звільнила голову Служби безпеки України Василя Грицака. Після того парламент призначив новим главою СБУ — в.о. голови спецслужби Івана Баканова.

До призначення 22 травня 2019 року першим заступником голови Служби безпеки Баканов разом із Володимиром Зеленським керував «Студією Квартал-95». Вони земляки, разом училися та роками працювали над проєктами студії. З 2 грудня 2017 року до 27 травня 2019 року Баканов також формально очолював партію «Слуга народу».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини