Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ще не звільнили: в ОП пояснили свою позицію щодо Баканова та Венедіктової

Баканов та Венедіктова – чи буде звільнення. Фото: Facebook / Ірина Венедіктова

Баканов та Венедіктова – чи буде звільнення. Фото: Facebook / Ірина Венедіктова

В Офісі президента роз’яснили, що вчорашнє рішення про відсторонення від займаних посад очільника СБУ Івана Баканова та очільниці Офісу Генпрокурора Ірини Венедіктової ще не означає їхнього звільнення. Зараз уповноважені органи візьмуться за проведення службових перевірок, і, уже ґрунтуючись на їхніх висновках, вирішуватиметься подальша доля зазначених чиновників, пояснив заступник глави ОП Андрій Смирнов.

Quote«Зараз про звільнення цих двох посадовців поки що не йдеться. Йдеться про те, що Генерального прокурора відсторонено від посади, а голову СБУ тимчасово усунено від виконання покладених на нього обов’язків. Це пов’язано з тим, що президент і ми всі достатньо довго чекали конкретніших і, можливо, більш радикальних результатів від керівників цих органів щодо очищення від колаборантів і державних зрадників», – наголосив він в ефірі телемарафону.

Смирнов додав, що Баканова та Венедіктову прибрали, щоб вони не мали змоги вплинути «на кримінальні провадження, що розслідуються щодо працівників цих двох інституцій, які підозрюються в співпраці з країною-агресором, тому президентом були прийняті відповідні рішення про відсторонення від посади та усунення».

Quote«Буде проведено службові перевірки та службові розслідування, за результатами яких президентом буде ухвалено рішення щодо необхідності внесення до парламенту подання про звільнення Генпрокурора або не внесення, те саме стосується голови СБУ», — зазначив він.

Контекст. Нагадаємо: напередодні президент України Володимир Зеленський відсторонив від посади Генпрокурора Ірину Венедіктову та усунув із посади главу СБУ Івана Баканова після операції з викриття співпраці силовиків зі спецслужбами рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини