Facebook Pixel

Як Україна поверне Крим, нова «бавовна» в Чорному морі та наша агентура в Москві — головне з інтерв’ю Буданова

Очільник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов дав інтерв’ю liga.net, у якому розповів про те, як Україна звільнить Крим і коли українці поїдуть туди на відпочинок; коли активізуються українські морські дрони в Чорному морі та як працюють наші агенти на росії. The Page публікує головне.

Крим — це Україна: коли та як ЗСУ звільнять окупований півострів

Попри застереження, які час від часу лунають від західних аналітиків, Буданов відкидає варіант повернення Криму винятково завдяки дипломатії.

Quote«Крим буде повернуто в комбінований спосіб: і силою, і дипломатією. Але без сили нічого не буде. Наші підрозділи зайдуть туди зі зброєю в руках», — наголосив він.

Він додав, що зараз українська сторона продовжує «плідну співпрацю» із західними союзниками щодо постачання потрібних типів і обсягів зброї. Очільник ГУР переконаний, що наші партнери прискорять постачання, що зі свого боку прискорить поразку росії.

Ба більше, улітку прийдешнього 2023 року Буданов порадив українцям їхати на відпочинок до Криму — «це перлина України, яка давно чекає на українських туристів».

Морські дрони: коли чекати нову «бавовну» в Чорному морі

За словами Буданова, погодні умови, що спостерігаються зараз у чорноморській акваторії, заважають діяти як російському флоту, так і українському флоту дронів-камікадзе.

Quote«Однією з причин, чому російський флот не може нормально діяти, є погодні умови. Погода не дуже сприятлива для кораблів. Для використання водних дронів – теж не дуже. Коли будуть сприятливі умови, гадаю, їхнє застосування буде продовжено», — зазначив він.

Наші в Москві: звідки ГУР дістає секретну інформацію

Українська розвідка давно має своїх агентів у російських відомствах. А з початком повномасштабного вторгнення їхня кількість лише збільшилася, а робота — активізувалася. Завдяки цим людям ГУР має доступ до широко спектру питань у рф.

Quote«А з ними й наш доступ до інформації різного рівня — від соціально-політичних до суто військових питань. Це вам також відповідь на запитання, чому те, що говорю я, іноді відрізняється від того, що говорять інші люди», — пояснив він.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉